facebook 3D view Akcie

História

Otvorenie Nostalgie bolo splnením nášho sna, ktorý sme si s bývalým manželom vysnívali počas dlhoročnej práce v Rakúsku, kde sme zbierali skúsenosti, nápady a inšpirácie z rôznych kuchýň sveta - hlavne talianskej, ale aj americkej a mexickej kuchyne.

V roku 1999 sa začala kompletná rekonštrukcia budovy, kde sme od februára 2000 začali zariaďovať interiér reštaurácie a kuchyne. 8.6.2000 sa konalo slávnostné otvorenie za účasti vtedajšieho primátora Karola Mitríka prestrihnutím pásky a recepciou.

10.6.2000 sa oficiálne začalo prevádzkovanie reštaurácie, ktorá hneď zaujala svojou kvalitnou kuchyňou, teda širokým výberom jedál medzinárodnej kuchyne, ktorá tu doposiaľ nebola zastúpená, k tomu citlivý prístup personálu, zaujímavý interiér s odvážnymi, no teplými farbami a malými detailami, obrázkami a fotografiami z nostalgických spomienok na staré časy. Hneď prvé leto sme ako prví v Spišskej Novej Vsi otvorili priamo pred prevádzkou na chodníku letnú terasu, ktorá sa okamžite stala obľúbenou. Vysokú kvalitu poskytovaných služieb si všimli aj vydavatelia Sprievodcu svetom slovenskej gastronómie Trend top reštaurácie a od roku 2003 nás každoročne anonymne hodnotia a uverejňujú vo svojom sprievodcovi. Zároveň nás Sprievodca Gurmán na Slovensku od roku 2003 tiež uvádza vo svojej ročenke. V reštaurácii citlivo pristupujeme i k práci s vínom, vyberáme po degustáciách každý rok zaujímavé vínka od popredných hlavne slovenských vinárov, popri tom ponúkame i sortiment zahraničných vín.

prestrihnutie páskyPrípitok